خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه

G-Resource Electronics Co.,Ltd

G-Resource Electronics Co.,Ltd

1 2 3 4
G-Resource Electronics Co.,Ltd G-Resource Electronics Co.,Ltd G-Resource Electronics Co.,Ltd G-Resource Electronics Co.,Ltd
1 2 3 4
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار : سازنده
توزیع کننده / عمده
عامل
صادر کننده
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های : Thinkchip، NXP، ST، TOSHIBA، MIC، TI، VISHAY، AVX، YAGEO، MURATA، TDK
تعداد کارمندان : 100~120
فروش سالانه : 1MIL-2MIL
سال تاسیس : 2009
صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

شرکت الکترونیکی G- منابع با مسئولیت محدود در سال 2009 تاسیس شد.

ما همیشه به خدمات تجاری "اخلاقی گرا ، منافع متقابل و برنده" پیروی می کنیم ، با تمرکز بر تجهیزات الکترونیکی / برقی ، تجهیزات امنیتی ، تجهیزات ارتباطی ، تجهیزات حمل و نقل ، الکترونیک خودرو ، رایانه ها و لوازم جانبی ، الکترونیک مصرفی و حمایت از محصولات ماژول منبع تغذیه الزامات. ما با ارائه شرکای دستگاههای حفاظت مدار یکپارچه و راه حلهای محافظت از مدارها به مهندسان کمک می کنیم تا از محصول محافظت کنند ، کیفیت محصول و تصویر شهرت را افزایش دهند.
محصولات اصلی ما شامل طیف کاملی از نیمه هادی است: یکسو کننده (یکسو کننده دیود-پل) press سرکوبگر ولتاژ گذرا (TVS protection دستگاه های محافظت الکترواستاتیک (ESD) di دیودهای تنظیم کننده ولتاژ (دیود زنر) 、 ((Schottky دیود 、 、 فلز-اکسید -Semiconductor ترانزیستور Field Effect Field (Mosfet) 、 ترانزیستور (PNP NPN ترانزیستور) Reg تنظیم کننده ولتاژ ، و اجزای منفعل (MLCC capac خازن تانتالیوم) و غیره.) از طراحی مدار گرفته تا آزمایش محصول ، ما میدان حفاظت مدار یک سرویس یک مرحله ای را برای شما ارائه می دهیم. ما خدمات بسیار خوبی را از مشتریان و صنعت تحسین کردیم.
از آنجا که G-Resource Ele. تأسیس ، ما مقدار زیادی بودجه را در تحقیق و توسعه و فرایند تولید سرمایه گذاری کرده ایم ، متعهد به راه حل های محافظت از مدار با کیفیت بالا و ارائه پشتیبانی فنی برای محصولات کارآمد هستیم و برای مشتریان جهانی آزمایش هایی را برای توسعه محصولات جدید انجام می دهیم. به منظور ارائه خدمات راحت تر فناوری و لجستیک ، سیستم فروش به طور گسترده در آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، اروپا و آسیا به فروش می رسد.

 

G-Resource Ele. همیشه فن آوری را به عنوان اولین نیروی محرک توسعه سازمانی ، پیگیری مداوم از عمق تحقیق ، به طور مداوم افزایش توانایی نوآوری مستقل ، ترکیبی از تعداد زیادی از تحقیقات علمی ، تولید ، مدیریت ، نخبگان بازاریابی ، خارج از یک رنگ خاص تغییر از کوچک به بزرگ ، از جاده ضعیف به قوی نوآوری.
G-Resource Ele. مردم محکم اعتقاد دارند که پایبند به گسترش مفهوم "مردم محور" از فرهنگ سازمانی ، با نوآوری در فن آوری هسته ای ، یک پایه صنعتی خوب و یک موقعیت پیشرو در بازار ، تبدیل به شرکت های پیشرو در نیمه هادی کلاس جهانی.
با نگاه به جلو به آینده ، G-Resource Ele.will مبتنی بر چین است و با نگاه به جهان ، این مارک معروف بین المللی را ایجاد می کند و رهبر نیمه هادی عالی چین است.

اطلاعات تماس
G-Resource Electronics Co.,Ltd

تماس با شخص: Ms. Jenny

تلفن: 86-15818536604

فکس: 86-755-83255354

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما